№ 9 ǀ Грудень, 2018

Шановні читачі!

Зазвичай у кожного з вас у господарстві з приходом зими завершуються всі польові роботи, а техніка готується до наступного сезону.

Тому на перших сторінках журналу ви зможете знайти багато різнопланових порад від консультантів з техніки та фахівців-практиків, які допоможуть вам бути озброєними в наступному сезоні.

Вже традиційно першу рубрику відкриває розповідь про невелике фермерське господарство з Рівненщини «Лебідь-Агро». Керівники якого діляться думками щодо того, як знайти власну технологію обробітку грунту і над чим варто вже сьогодні замислитися українському фермерові.

«Сезонний консалтинг» наповнений пропозиціями й порадами щодо вертикального обробітку грунту, вибору сівалок і зберігання насіння.

В цьому номері ми не змогли пройти повз загальну тенденцію виробників техніки — електроприводи. Адже стимулів для розвитку електроприводу сільськогосподарських машин більш ніж достатньо. Тому на вас чекає огляд як уже наявних технологій, так і концепти, що плануються до реалізації.

Проте понад усе хочу привітати вас із прийдешнім новим роком та побажати вам достатку, злагоди, позитиву від життя. Хай усе лихе оминає вас стороною, а 2019 рік хай стане початком добрих змін та виправдає найсміливіші сподівання. Мирного вам неба над головою, рясних дощів, лагідного сонця та високоврожайного року!

З повагою, редактор
Катерина Шевченко

Зміст номера