№ 8 ǀ Жовтень, 2018

Шановні читачі!

Підбиваючи невеликі підсумки нинішнього сезону, можна сказати, що він був зовсім іншим порівняно з попереднім роком. Це в першу чергу стосується погоди, яка досить сильно відрізнялась у кожному регіоні. Та все ж станом на середину жовтня українські аграрії намолотили 46,8 млн. тонн зерна з площі 12 млн. га при врожайності 39 ц/га. Крім того, зібрано 11,6 млн. тонн соняшнику з середньою врожайністю 22,1 ц/га, сої — 2,9 млн. тонн (25,2 ц/га), ріпаку — 2,7 млн. тонн (26,1 ц/га) та цукрових буряків —5,6 млн. тонн (482 ц/га).

Щоб зберегти свої позиції в орієнтуванні клієнта на нову техніку, технології та можливості сільськогосподарського обладнання, в цьому випуску ми представляємо вам великий набір (і вибір) ґрунтообробної техніки. Це культиватори, як закордонного, так і вітчизняного зразка, плуги з системою керування тягою та рухом колеса по полю і, традиційно, — компромісні рішення зі strip-till.

Також на вас чекає актуальна тема огляду GPS-навігаторів, детальні рекомендації з технічного обслуговування двигунів і поради, як зі старої просапної сівалки зробити високопродуктивний і точний агрегат.

Сподіваюсь, підготовлена нами інформація стане в пригоді кожному господарству.

З повагою, редактор
Катерина Шевченко

Зміст номера