№ 7 ǀ Серпень, 2018

Шановні читачі!

Рада запропонувати вам четвертий, серпневий, випуск журналу «МеханікPro». Цього разу на вас чекає сезонна допомога при обробітку стерні. Сподіваємось довести вам, що високоякісний грунтообробіток можуть забезпечувати не лише дискові борони, а й культиватори з пружинними стійками. Пропонуємо також огляд шести класичних механічних сівалок з котушковими висівними апаратами, порівняння ходових систем тракторів John Deere, а фермерам — тестування навантажувачів вантажопідйомністю 3,5-4 т від фахівців «Top Agrar» та «La France Agricole».

Вже на перших сторінках шукайте розповіді про історію успіху з казахським акцентом від агрохолдингу Kusto Agro, досвід фунгіцидного захисту озимих культур від Василя Пензая та ТОВ «Кищенці», а також про розвиток продуктів Precision Planting від ТОВ «Хавестер».

У такому розмаїтті тем ми прагнемо пояснити, що хороший парк техніки, безумовно, є великим плюсом вашому господарству, але дуже важливо правильно та грамотно ним користуватися, добираючи саме до ваших технологій вирощування. Оскільки затрати можуть привести зовсім не до того результату, на який ви розраховували.

Маю надію, що підготовлений нами матеріал ви зможете успішно використати у себе на підприємстві, при виборі техніки, плануванні стратегій та в буденному житті.

З повагою, редактор
Катерина Шевченко

Зміст номера