№ 5 ǀ Квітень, 2018

Шановні читачі!

Нелегким виявився старт цьогорічної посівної для кожного з вас, затяжна весна не дала вчасно зайти на поле, а згодом і взагалі забрала дорогоцінну вологу. Однак ви з повним завзяттям боретеся за неї. І про це говорять статистичні дані Мінагрополітики, адже станом на кінець квітня сівбу ранніх ярих зернових та зернобобових культур уже проведено на площі понад 1,85 млн. га, а це 77% від прогнозованого. Зокрема посіяно ярий ячмінь (1,2 млн. га), овес (125 тис. га), пшеницю (124 тис. га), горох (365 тис. га). Крім того, кукурудзою засіяно 327 тис. га, а це лише 7% від прогнозованого. Цукрові буряки посіяно на площі 191 тис. га (63% до прогнозу), соняшник — 788 тис. га (14%). На площі 47 тис. га (2% до прогнозу) розпочато сівбу сої. А от підживлення озимих культур на зерно проведено на майже 7 млн. га (96% до прогнозу), озимий ріпак — на 949 тис. га (94%).

Наступними кроками, що нас чекають, є поливання, гербіцидний захист, саджання культур борщового набору, інших овочів, а також продовження сівби сої.

Відповідно до цього, ми підготували для вас ще один тематичний номер нашого журналу «МеханікPro». В цьому номері ми говоримо про сошники для просапних культур та сівалки для овочів, дощувальні машини, незвичні агрегати, які створюють ваші колеги-фермери. І, звісно, традиційно — про трактори.

Маю велику надію, що наше видання вже стало добрим помічником у господарстві. І від себе бажаю: рясного дощу та менше хвороб на ваші врожаї!

З повагою, редактор
Катерина Шевченко

Зміст номера