№ 2 ǀ Серпень, 2017

Шановні читачі!

У розпалі найгарячіша пора для господарств, які займаються рослинництвом. Гарячою вона є в прямому й у переносному сенсах, адже і температура на полі підіймається дедалі вище, і комбайни працюють дедалі потужніше, обмолочуючи тонни зернових у різних куточках України.

Перед вами другий номер нашого журналу, в який ми помістили безліч матеріалу саме про збирання врожаю, його перевезення, очистку та зберігання. Не забули ми також і про тваринництво з його заготівлею кормів, тому пропонуємо вам широкий огляд техніки зеленої лінійки. Ми також продовжили рубрики нашого першого випуску і розповідаємо про досвід господарств, але в другому номері вже і про досвід господарювання за межами України.

Традиційно на початку вересня всі аграрії України їдуть до Тетієва, щоб оцінити й на власні очі побачити всі новинки техніки та технології в польових умовах. Тому ми анонсуємо щорічну виставку-демонстрацію техніки в дії «Битва агротитанів — 2017». Трохи відсунемо також завісу з третього номера: в ньому ми розмістимо детальну розповідь про «поєдинки», щоб ви змогли побачити різноманітну техніку та результати її роботи в рівних для всіх умовах.

Маю велику надію, що наш другий номер принесе вам безліч важливої інформації, яку ви з користю застосуєте в своєму господарстві. А від себе хочу побажати вам, шановний аграрію, – доброго врожаю і високих прибутків. Хай щедро родить вам земля!

З повагою, редактор
Катерина Шевченко

Зміст номера