№ 1 ǀ Травень, 2017

Шановні читачі!

Агропромисловий сектор є одним із найпотужніших в Україні. Незважаючи на певні досягнення, Україна продовжує розвиватись і нарощувати свої потенціали в усіх галузях сільського господарства.

Небувалих висот досягло, зокрема, рослинництво і його механізація. В Україні працює безліч зарубіжних і вітчизняних компаній, які пропонують техніку, що має високі технічні показники й характеристики та відповідає світовим стандартам. Але інколи дуже важко розібратися в розмаїтті пропонованого. Як обрати те, що справді необхідно, як застосувати ту чи іншу техніку економічно правильно або як переобладнати техніку для ще більшої ефективності, – для багатьох це залишається питанням без відповіді.

Всебічний і глибокий підхід до проблем у галузі механізації рослинництва та допомога в їх вирішенні шляхом правильного використання сільськогосподарської техніки разом із новими технологіями – ось головна мета нового журналу, який може допомогти в роботі інженерам, механізаторам, агрономам та всім, хто працює з сільськогосподарською технікою і зацікавлений у ній.

З повагою, редактор
Катерина Шевченко

Зміст номера