СЕРТИФІКАЦІЯ НАСІННЯ ТА ОСОБЛИВОСТІ ЙОГО ЗБЕРІГАННЯ

Тетяна Сухоярська

Збереження та раціональне використання зібраного врожаю є пріоритетним завданням кожного господарства. Організація підготовки та зберігання зерна включає багато важливих аспектів. Отримання високих урожаїв можливе лише за умови використання здорового високоякісного насіннєвого матеріалу, що має добрі потенційні властивості. Тому насіння до сівби потрібно зберігати в таких умовах, щоб воно забезпечило значну енергію проростання, хорошу схожість і дало здорову високопродуктивну рослину, а це потребує певних умов і спеціального режиму зберігання.

Добре відомо, що на зберігання закладають нормально розвинене насіння, здорове, не травмоване, вирощене на високому агрофоні та зібране без порушень технології, з вологістю в межах або нижче критичної. Проте кожне господарство, а особливо насіннєве, має свої підходи до його зберігання. Як це роблять на ГК «ЛНЗ», розповідає його головний технолог Руслан Довгун.

− Руслане, з чого починається підготовка насіння до зберігання?
− Перш за все — з поля. Адже саме на полі закладається потенціал урожайності культури. Тому на агрономах лежить велика відповідальність: від них вимагається грамотний підхід до вирощування культур та отримання якісного посівного матеріалу.

Основні культури, які ми вирощуємо на насіння, — це кукурудза, соя, соняшник, озимі пшениця та ячмінь, а також горох.

Під час збирання насіннєвого матеріалу важливо враховувати низку факторів: однорідність зібраної маси, вплив десикації на схожість тощо. Якщо соняшник реагує на десикацію без особливих втрат схожості, то для гороху й сої наслідки можуть бути вкрай негативні. Зараз використовуються різні гербіциди. Серед них є оригінальні препарати та дженерики. Кожен препарат має свій вплив на культуру. Траплялися ситуації, коли через неправильну десикацію соя втрачала схожість і ставала абсолютно непридатною для використання на насіння.

Після збирання насіння надходить на заводи — у нас функціонують паралельно два. Перший використовується суто під кукурудзу, другий — під інші культури. На заводах стоїть обладнання компанії PETKUS. Є комплекс очистки та сушіння. Матеріал із поля, який потребує сушіння, доводиться до потрібних показників і пакується в біг-беги.

Одним із факторів, від якого залежить наявність чи відсутність втрат під час зберігання, є стан складських приміщень. Тому важливо підготувати склади та інші місця до прийому нового насіння.

На зберігання повинно засипатись лише насіння, очищене від домішок, які є джерелом самозігрівання (насіння бур’янів, рослинні рештки, комахи тощо), розвитку шкідників і хвороб, та доведене за вологістю до державних стандартів. Всі склади повинні бути захищені від впливу опадів, вологи, протягів. Особливо важливо це для сої, яка чутливо реагує на протяги втратою вологості.

Перший етап підготовки посівного матеріалу до зберігання включає в себе приймання, первинну очистку, сушіння (за атмосферних умов). Під час сушіння для кожної культури добирається оптимальна температура. Максимальні показники для сої — 36-38⁰ С, соняшнику — 38⁰, гороху — 36⁰, кукурудзи — 40⁰. Насіння замовляють такі компанії, як Monsanto, Syngenta, Pioneer, Saatbau, ВНІС.

Затим насіння поділяється на фракції калібрувальними машинами. Соя, горох, соняшник діляться на дві фракції, пшениця — на одну. Потім доводиться до чистоти відповідно до державних стандартів.

Відкаліброване та очищене насіння ставиться на склад, поки в лабораторії підтверджують показники якості. Лише після цього воно йде на протруєння, фасування по мішках. Паралельно готуються сертифікати в насіннєві інспекції.

Завод переробки гібридної кукурудзи в качанах.
Завод переробки гібридної кукурудзи в качанах.

− Які особливості використання протруйників на насіннєвому матеріалі?
− Багато що залежить від умов зберігання. Якщо на складі висока вологість, з перепадами температур, то в мішку може розпочатись проростання, що знизить схожість. У протруєного інсектицидом насіння схожість падає набагато швидше, ніж у непротруєного. З діючих речовин використовуємо клотіанідин, тиметоксам, імідоклоприд. Все залежить від замовника.

− Розкажіть, як боретеся зі шкідниками.

Більше інформації читайте в журналі “МеханікPro” № 9, грудень 2018. Або зверніться до нас за телефоном +38 (067) 236 79 48 або адресою mehpro.magazine@gmail.com, щоб отримати журнал безкоштовно.